Sizin için ahşap tabela ahşap harf oyma tabela üretiyoruz.

 

Ahşap Tabela

Ahşap tabela sizi kalabalıkların içinde bir adım öne çıkaran reklam uygulamalarıdır. Dekoratif bir reklam çeşidi olarak oldukça çekici durmaktadır. Etrafınızda bulunan tüm tabelalar içerisinde oldukça doğal duran ahşap, hem dikkat çekici hem de kaliteli görünüm sergiler. Bu da yaptığınız işin her zaman fark edilmesini sağlar. Biz bunu düşünerek bir çok farklı ağaç türünü kullanarak ve ahşap malzemeleri ihtiyacınıza göre diğer reklam ürünleriyle beraber kullanarak her zaman daha iyiyi düşleyip bu düşleri uygulamaya döküyoruz.

Ayrıca grafik departmanımızla size tabelanızın üretimden önce çizim çalışmasının yapılmasıyla üretim sonucunda ortaya çıkacak olan tabelayı önceden seze sunup, beğeninize göre değişiklik ya da farklı tasarımlar ortaya koyarak tam olarak istediğinizi yapmak için çalışıyoruz. Çünkü bizim için önemli olan, işin size teslim edilmesinden sonra yüzünüzde gördüğümüz “işte istediğim tam olarak buydu” ifadesini görmektir.

Tabela çeşitleri;

Ahşap Tabela seçeneklerimiz oldukça geniş; ahşap malzemeden zemin, kutu harf, kesim harf, oyma levha vs. bir çok seçenekle farklı görünmeniz için bize düşeni yapmaya hazırız. Aynı zamanda ahşap zeminleri krom , aluminyum, pleksi, dekota başta olmak üzere daha bir çok reklam malzemesi ile birlikte kullanarak çok daha benzersiz çalışmalar elde etmek mümkün. Üretim sürecinde ürünün tasarımı ve kullanılacak malzemelere göre gerek makine gerek el işçiliği ile istenilen görünüm ortaya koyulur. Bizim için en iyi tabela , üretim ve montajı yapıldıktan sonra sizin tarafınızdan beğenilmiş tabeladır. Bu nedenle tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar sürekli sizinle iletişim halinde olmamız gerekmektedir. Ancak bu şekilde tamamen istediğiniz tabelayı elde edebiliriz.

Yaptığımız üretimde en büyük önceliğimiz teknlojidir. Cnc Router, Cnc Lazer gibi makineler üretim sistemimizin temelini oluşturur. Bu şekilde muhtemel hataları minimize edip uygulanabilirlik kalite standartlarını maksimize ediyoruz. Makinelerimizin sürekli iyi durumda kalması işinizin hatasız olmasında aynı zamanda hızla size ulaştırılmasında olmazsa olmazdır. Bunun yanında firmamızda insan faktörü de kullanılan teknolojiyle bütünlük göstermektedir. Yani size sunacağımız ürünün üretim sürecinde baştan sona kadar aynı uzmanın süreç içinde eksiksiz kontrolünü sağlamakta ve işi mükemmelliğe yaklaştıraktadır.

Farklılık gösteren durumlarda ise;

Bunların dışında ihtiyaçlarınıza göre iç mekan veya dış mekan reklam ürününüz farklı malzemelerin birleşimleri ile de yapılması elbette mümkündür. Örneğin istediğiniz tabelanın ışıklı yada ışıksız olmasından tutun istediğiniz boyutlar bile kullanılacak malzeme özelliklerini değiştirebilmektedir. Kullandığımız malzemeleri iyi tanıdığımızdan ve sürekli olarak farklı malzemeler ile çalıştığımızdan bu konuda oldukça tecrübeliyiz. Bir çok malzemeyi birlikte kullanabilmekte ve hepsinin farklı özelliklerini veya işinizi görsel olarak güzelleştirecek çeşitli seçenekler sunabiliriz. Firmamız tam anlamıyla bir çözüm merkezi olarak çalışmasına devam ettiğinden sizin ihtiyacınız karşılanıncaya kadar sürekli olarak tasarım iyileştirme, yeni tasarımlar, geniş malzeme çeşitliliği ve yaratıcı montaj çalışmaları yapmayı her zaman hedeflemekteyiz.

Siz de farklılık yaratmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın. Birlikte sizin için yapabileceklerimizi gerçekleştirelim. Unutmayın sıradan görünerek farklılaşmayı başarmanız ve bir adım önde olmanız imkansızdır. Tabelanızı yaptırmak için lütfen iletişim sayfasını kullanınız.

×

Sepet

×

Hemen WhatsApp ile veya telefon ile arayarak teklif ve bilgi alabilirsiniz.

× Hemen teklif al