Hakkımızda

Hakkımızda : İzmir – Karabağlar’da bulunan üretim tesisinde faaliyet gösteren firmamız, açık hava reklamcılığında kaliteyi, siz değerli müşterine sunuyor. Bünyesinde bulunan tasarım bölümü ile isteklerinizi ekrana taşıyan firmamız, sizlere alternatifli tasarımları sunduktan ve fiyat teklifi onaylandıktan sonra söz verdiği sürede üretimi gerçekleştirip, montaj ve işinizi teslim etmektedir. Üretim sürecinde en kaliteli malzemeleri kullanan firmamız yaptığı işin uzun süreli olarak arkasında durmaktadır.


İzmir Karabağlar’da bulunan tesisimizde sizlere tabela üretimi, dijital baskı, dijital baskı uygulamaları, grafik tasarım ve modelleme vs. işlerde faaliyette bulunmaktayız. Tabela üretim ve montajını en kaliteli malzeme ve iyi işçilikle yapmaktayız.

Ahşap Tabela

ahşap cafe bar tabelası

Ahşap tabelalar sağlıklı, bakımları yapıldığı sürece uzun ömürlü ve en önemlisi sizi öne çıkaracak dikkat çekici ve en estetik tabelalardır. Yaptığınız iş ve bulunduğunuz yere uygunsa tabela malzemelerinizi ahşap olarak seçmenizi öneririz. Bİz bu işi büyük bir ciddiyetle ele alıyoruz.


Öncelikle tabela yapılacak yerin analizi yapılarak ihtiyaçlara uygun ve analiz sonucu karar verilen uygun malzemeler belirlenir. Ardından bilgisayarda 3d çizim programlarıyla işin çizimi yapılır ve sizinle bunun üzerinden konuşmaya devam ederiz. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun hale gelinceye kadar çizim ve projelendirme süreci devam edecektir. Ardından çizimle oluşan proje mükemmelleştiğinde birlikte sözleşmemizi imzalayıp işe başlarız. İşin ne kadar süreceği işin ve malzemelerin durumuna göre sözleşme sırasında size bildirilir. Sözleşme yapıldıktan sonra size söylediğimiz süre içerisinde tabelayı imal eder ve iş yerinizde montajını yaparız.

Krom Harf

krom kutu harf


Krom tabelalar uzun süreli kullanıma uygun olup çok uzun süre ilk günkü görüntü ve sağlamlığını koruyan kutu harf sistemleridir. Bütün tabela zeminlerine küçük istisnalar dışında uygunluk gösterirler. Krom tabelanızı led ışıklı veya ışıksız olarak imal edip montajını gerçekleştirebiliyoruz. İş yerinizde yapacağımız inceleme sonunda istekleriniz doğrultusunda kullanacağınız logonun veya yazıların da üretime uygunluğu size tarafımızdan belirtilecek size kendi belirlediğimiz önerileri sunacağız. Ve bunları 3d çizimlerle destekleyerek iş yerinizin tabelası yapıldıktan sonraki halini gerçeğe en yakın şekilde size sunacağız. Size de sadece karar vermek kalacak.

Pleksi Tabela

pleksi kutu harf

Pleksi tabelalar ışıklı ve ışıksız olmak olarak ikiye ayrılırlar. Pleksi malzeme ile oldukça canlı ve dikkat çekici tabelalar üretilebilmektedir. Aynı zamanda pleksi tabela ışık sistemleri(led ve florasan) için çok uygun ve birbirlerini tamamlayan bir ilişki kurar. Pleksi tabelanız amaca uygun hazırlanırsa çok uzak mesafelerde dahi kendini belli eder ve fark edilir. Pleksi tabelalar bir çok zemin üzerinde (aluminyum kompozit, ahşap zeminler, pleksi zemin, ve bir çok metal zeminde) kullanılabilir.

Dekota Tabela

Dekota tabelalar çeşitli renklerde yapılabilen hava şartlarına dayanıklı olduğunu söyleyebileceğimiz tabelalardır. Dekota kutu harf ve zemin olarak kullanılabilecek bir malzemedir. Dekota kutu harfler arka aydınlatmalı olarak ışıklı şekilde imal ve monte edilebilirler.

Branda Tabela

Germe tabelalar önceden belirlenen boyutlarda imal edilen demir karkaslar üzerine gerilir ve yine önceden belirlenmiş olan ve ölçüsü alınan yerine montajı gerçekleştirilir. Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki çeşitte imal edilirler. Işıksız germe tabela demir karkas üzerine gerilmek sureti ile elde edilir. Işıklı germe tabelalar ise yine demir karkas üzerine gerildikten sonra bu ışıksız kısım , uygun ölçülerde hazırlanmış ve içine ışık sistemi yapılmış (genellikle florasan) aluminyum kasa üzerine monte edilerek meydana getirilir.

Totem Tabela

Totem uygulamaları genellikle proje tipi yapılmaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve buna uygun olarak temel çalışması yapılmalıdır. Bu çalışmalar işin sağlıklı olması ve çevreye tehdit oluşturmaması için son derece önemlidir. Totemlerin belirli standartları yoktur. Tamamına yakın diyebileceğimiz çoğunlukta totem zemin , müşteri ihtiyaç ve istekleri , malzeme özellikleri , güvenlik ve bir çok faktöre göre şekillenmektedir. Gerek ofisimiz gerekse teknik personelimiz ile bu karar ve seçimlerde sizlere tam olarak destek sağlamaktayız.

Dijital Baskı

dijital baskı

Dijital baskı sistemleri sürekli olarak yenilenmesi ve geliştirilmesi gereken sistemlerdir. Teknolojinin bu kolu kendini sürekli olarak yenilemekte ve oldukça hızlı gelişmekte iken bizlere de bu gelişmeleri sürekli takip etmek ve yeni teknolojilere sahip olmak doğal bir zorunluluktur. Biz de bu anlayışla sizleri devamlı yeni teknolojide ve yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Dijital baskı makinelerimizde folyo ve branda baskı hizmeti veriyoruz. daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×

Sepet

×

Hemen WhatsApp ile veya telefon ile arayarak teklif ve bilgi alabilirsiniz.

× Hemen teklif al