Logonuzu bir sanat eserine dünüştürüp en önemli reklam aracı olan tabelanızda kullanmak istemez misiniz? Sizin için logonuzu dönüştürüp üretimini yapıp teslim ediyoruz. Gören herkesin gözlerini ayıramadığı bu tabelayı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Slim tabelalar küçük ve etkili reklam araçlarıdır. büyük ve maliyetli zeminlere ihtiyaç  duymazlar. Size özel slim tabelanızı montaj kitiyle duvarınıza, cephenize ya da ofisinizin istediğiniz bir yerine kolayca asabilirsiniz. Geliştirme faalietlerimiz sonucunda ortaya çıkan bu tabelalar sadece logodan oluştuğu için bir görüntü kirliliği yaratmayıp aksine bir dekorasyon malzemesi olarak dahi kullanılmaktadır. Böyle bir tabelayı ofisinizde düşünmenizi öneririz. 

Ayrıca Slim tabelalar boyutları teknik yapıları sayesinde çok az aydınlatma ile devasa tabelalara oranla hem daha fazla dikkat çekici ve enerji sarfiyatı açısından oldukça masrafsızdır. 

Teknolojik gelişmeler ve konusunda uzman olan ekibimiz tarafından geliştirilen bu dekoratif sistem hem reklam hem de dekorasyon amaçlı kullanıma uygundur. Resimlerde görülen örneklere de bakacak olursanız istenilen kaset, mikrofon gibi daha birçok farklı simge kullanmak mümkün. 

En önemli konu ise size sağlayacağımız montaj kiti ile kendi tabelanızı da evinize çerçeve asar gibi kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz. 

Fiyat

En önemli konulardan biri olan slim tabela fiyatı ile sizi oldukça şaşırtacak. Zemin ihtiyacının azalması ve kullanılan malzemenin verimli ve etkin olarak değerlendirilmesi sonucu fireler en az seviyeye indirildiğinden, en kaliteli malzemelerin diğer tabelalara oranla çok daha az kullanılmasından kaynaklı olarak maliyetleri metre karesi 3000tl+kdv olarak hesaplanıyor.

Bir örnek vermek gerekirse bu şekilde üretilen bir tabelanın 70cm eninde ve 15cm boyunda olduğunu var sayarsak tabelanın alanı 0,7×0,15= 0,105 metre kare olacak ve fiyatı da 0,105x3000tl= 315tl+kdv olacaktır. 315tl gibi bir fiyata en hesaplı fiyatı olan ışıksısız germe tabela dahi yaptırmak oldukça zor olacaktır. Kaldı ki slim tabelanın gerek görünüm gerek malzeme kalitesi olarak diğer türlere göre önde olduğunu söylersek yanılmış olmayız.

×

Sepet

×

Hemen WhatsApp ile veya telefon ile arayarak teklif ve bilgi alabilirsiniz.

× Hemen teklif al